Dükkânın Müşteriyle Dolması İçin Okunacaklar

Dükkanın Müşteriyle dolması için vefk havas

Bir işletme sahibiyseniz ilk ve yegâne amacınız dükkânınıza müşteri gelmesini sağlamak ve gelen müşteriyi de dükkânınıza bağlamaktır. Bir işletmeye müşteri çekmenin en güzel yolu elbette ki dürüst iş yapmak, fiyatları gereğinden fazla yükseltmemek, alnının teri ile çalışan bir personele sahip olmak ve tabii ki en önemlisi de güler yüzlü olmaktır. Elbette bu şartlar arttırılabilir fakat her şeyde olduğu gibi dükkânınıza müşteri çekmekte dualar ile sağlanabilir.

Dükkânınıza gelen müşterinin artması demek, işletmenizin bereketinin de artması anlamına gelmektedir. Bu nedenle her türlü bereket duası bu amaç ile okunabilmektedir. İş yerinizin bereketini arttırmak ve müşteri sayınızı sürekli çoğaltmak için şu dualardan faydalanabilirsiniz:

  • Bismillahirrahmanirrahim ya Allah ya Allah ya Allah huve rabbu muse alimil ğaybi veşşehedeti ve ezine finnesi bil hacci yetuke ricelen ve ala külle damirin yetine min külle feccin amik. Ye huddeme hezel talasim eclibuz zebeen vel menefia vel erzak. Ve eclibuzzubune ve küllel müşteri ile hezel meken, bi hakkil mektubi ala hatemi süleyman ve bi hakki hezel talasimil azim.

Bu duaya Rızık ve Bereket Celbi de denmektedir. Rızık ve Bereket Celbi, günde 3 kez ya da 7 kez okunmalıdır. Aynı zamanda istenirse bir kâğıda yazarak iş yerinize de asabilirsiniz. Eğer iş yerinize bu duayı asmayı düşünüyorsanız, duayı yazma işini Perşembe günü yazılmalıdır. Her duayı yazarken geçerli olacağı gibi bu duayı yazarken de misk ve safran kullanabilirsiniz.

  • Allahümme Rabbi Cebraile ve İsrafile ve Mikaile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube vet Tevrate vez Zebure vel İncile vel Furkanel Azim. Velahavle ve la kuvvete illa billahil azim. La ilahe illa hüvel melikül haggul Mübin. Ya Allah ya hayyu ya gayyum Muhammedin Resullullah sadikul va’dül emin. İnnallahe hüverrezzakul zül kuvvetil metin. Ya Allah, Yarabbi, Ya hayyu Ya gayyum Ya Zel Celali vel ikram. Esselüke Allahümme Bismikel azimel azam en terzugni rızgen helalen tayyiben bi rahmetike ya Erhamerrahimin.

Duanın günlük okunması gerekmektedir. Her gün işleriniz başlamadan evvel 7 kez okumalısınız. Bu dua da yazılarak iş yerinize asılabilecek dualar arasındadır.

  • Allahu ekberu kebira velhamdüllillahi kesira ve sübhanallahi bükraten ve esila. Ya rezzakü rizkan kesira.

Bu duayı her gün 3 kez okumalısınız ve bunu kendinize alıştırmalısınız. Bu sayede müşteri bereketiniz artar ve kazancınız bollaşır.

  • İnnallahe hüver razzaku zul-kuvvetil metiyn.

Günde 10 kez okunan bu dua müşteriyi arttırır ve bol kazanç elde etmenize vesile olur.

5 thoughts on “Dükkânın Müşteriyle Dolması İçin Okunacaklar

  1. bu duaları 2016 beri hiç ara vermeden okuyorum sonuç nafile hiç bir cevap alamadım
    başka var mı durum daha kötüye gitti bol bol borcum oldu…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir